تازه های سایت
خانه » بایگانی نویسنده: سردبیر خواهران

بایگانی نویسنده: سردبیر خواهران

اشتراک به خبردهی

قسمت دوم از کتاب “زن آنگونه که باید باشد

موضوع : هویت گمشده زن اصل بحث این است که در یک زندگی سالم اسلامی ،تمنا از طرف مرد و پذیرش تمنا از طرف زن است . در کانون خانواده هر کدام از زن و مرد وجوهی از ابعاد شخصیت خود را در راستای احیای خانواده از فردیت خارج میکنند و غرق جنبه اجتماعی خانواده مینمایند. اگر زن و مرداز ... بیشتر بخوانید »

معرفی کتاب زن آنگونه که باید باشد(قسمت اول)

قسمت ۱: صفحه ی ۲۳تا۳۰ آیه ۷۰ و ۷۱سوره اسرا میفرماید ؛ما انسان را در این دنیا کریمانه خلق کردیم تا کریمانه بماند و گوهر کرامت خود را ضایع نکند ، میهمان سفره ی گسترده ی طبیعتش کردیم تابا برکات ارتباط با طبیعت از کرامت باز نماند. وهمچنین میفرماید از بسیاری از آنهایی که خلق کردیم او را برتر داشتیم ... بیشتر بخوانید »

گریزی بر مباحث مطرح شده در جلسه سوم طرح کوله پشت

  ▶️ابتدای جلسه مباحث جلسه ی دوم مرور شد در ادامه خانم شمس با موضوع ریشه های واقعه ی عاشورا صحبت های خودشون رو آغاز کردند.همچنین اعضای کوله پشتی سوالاتی رو مطرح کردند.که خانم شمس به این سوالات پاسخ دادند. مطالب زیر خلاصه ای است از تمام مطالبی که در این جلسه مطرح شد: ❇️ زنده نگه داشتن و شناخت ... بیشتر بخوانید »

گزارش جلسه دوم طرح کوله پشتی در خوابگاه سیدالشهدا

کمترین بهره ی صلوات ثواب آن است. فرق صلوات با صدای کوتاه و با صدای بلند با هم متفاوت است. صلوات دعاست. اللهم صلی علی محمد و آل محمد(خدایا محمد وآل محمد را به خودت نزدیک کن) خدایا ما را هم ترفیع درجه بده ،هر چی ما بلندترصلوات بفرستیم،این برای تآکید بیشتر است. یک تمدنی قرار است اتفاق بیفتد که ... بیشتر بخوانید »

گزارش جلسه اول طرح کوله پشتی در خوابگاه دختران

✅ گریزی بر مباحث مطرح شده در جلسه ی اول #کوله_پشتی ❇️کتابی که شروع میکنیم،مبارزه با پوچی هاست.گاهی اوقات انسان آنقدر سرگرم پوچی ها میشود،که از لذت واقعی زندگی محروم میشود. ❇️مصاحبه ی شهید محمدی(شهید مدافع حرم) را که نگاه میکنیم،این شهید بزرگوار میگوید که،شهادت مرگ را جلو نمی اندازد و تاریخ مرگ را عوض نمیکند بلکه کیفیت اش را ... بیشتر بخوانید »

مسابقه ای از نوع طنز

✅ مسابقه ای از نوع طنز 🔻از واقعیت فرار نکنید این طنز جدی است…🧐 ⏮ کتاب تاریخ مستطاب آمریکا ✔️مهلت تحویل پاسخ نامه۲۵ آذرماه ۹۶ 🔘جهت اطلاع بیشتر به ادمین کانال والعصر مراجعه بفرمائید بیشتر بخوانید »

وصیت نامه شهید

بسم الله الرحمن الرحیم یاعلی اکبرلیلا؛ عشقت میان سینه من پاگرفته / شکر خدا که چشم تو ما را گرفته دریاب دل ها را تو با گوشه نگاهی / حالا که کار عاشقی بالا گرفته عمریست آقاجان دلم از دست رفته / پایین پای مرقدت مأوا گرفته گیسو کمند خوش قد و بالای ارباب / شش گوشه هم با نور ... بیشتر بخوانید »

معرفی کتاب تاریخ مستطاب آمریکا

نگارش متن طنزاین کتاب  را دکتر محمدصادق کوشکی و طراحی کاریکاتورها را نیز مازیار بیژنی انجام داده اند. این پروژه سه فصل کلی دارد: ۱- تشکیل آمریکا ۲- آمریکا در جهان ۳- آمریکا و ایران تاریخ ایالات متحدۀ آمریکا خیلی جدّی است. آن قدر جدّی که حتی بخش ها و قسمت های شوخی آن را هم باید جدی دانست و ... بیشتر بخوانید »