Sunday , 17 December 2017 / یکشنبه , ۲۶ آذر ۱۳۹۶
تازه های سایت
خانه » جدیدالورود

بایگانی دسته بندی ها : جدیدالورود

اشتراک به خبردهی

بسته پیشنهادی برای دانشجویان دندان پزشکی

معماری لبخند های زیبا آرمانی ست که برای رسیدنش محتاج یاری توام… من یک دندانپزشکم:) معمار لبخندهای بهترین مخلوق خدا.. وقتی بیمارم از روی صندلی بلند میشه و لبخند میزنه که تشکر کنه دنیا دنیاا خوشحالیه که سرازیر میشه تو قلبم.. وقتی یه بچه ی کوچولو با گریه میاد و آروم میشه میره انگار خدا بهم لبخند میزنه.. مهربونم و ... بیشتر بخوانید »

معرفی رشته‌ی داروسازی

خیلی از ما وقتی اسم داروسازی رو می شنویم،  یاد مندلیف و رازی و چراغ الکلی و شیشه های ارلن و خیلی چیزای دیگه می افتیم… اما آیا داروسازی واقعا همون چیزیه که ما فکر می کنیم یا نه؟ رشته دکترای حرفه ای داروسازی جزو سه رشته پرطرفدار علوم تجربیه که بچه های تجربی بعد از پشت سر گذاشتن سد ... بیشتر بخوانید »

بسته پیشنهادی دانشجویان کارشناسی

رشته تغذیه: تغذیه در MS تغذیه در MS         سرطان             تغذیه مبحث روغن ها      تغذیه کودکان زیر ۶ سال  تغذیه کودکان زیر ۶ سال تغذیه کودکان دبستانی تغذیه کودکان دبستانی رشته علوم آزمایشگاهی : نیم رخ تحصیلی رشته علوم آزمایشگاهی: mimrokh_olom_az._p[1]     سنجش قند خون       فلوسایتومتری     ... بیشتر بخوانید »

داک مپ؛ ابتکاری ویژه از بسیج دانشجویی دانشکده ی پزشکی

بسم الله الرحمن الرحیم طرح داک مپ (دوره آشنایی کاربردی با مقدمات پزشکی)  طرحی است که به آشنا نمودن دانشجویان ترم اول با مقدمات رشته پزشکی می پردازد. برای شروع هر کاری، دانستن یکسری مقدمات ضروری است. این مقدمات مورد نیاز برای یک دانشجوی ترم اول پزشکی،  با مشورت و همکاری دفتر توسعه آموزش پزشکی (EDO) ، اساتید علوم پایه  ... بیشتر بخوانید »

کپسول

به نام خدا دانشجویان در آغاز هر ترم تحصیلی با مشکل عدم آشنایی کافی با دروس آن ترم روبرو هستند. بسیار واضح است که باید اقدامی جهت رفع این مشکل کرد. بسیج دانشجویی دانشکده داروسازی در راستای رفع این معضل اقدام به برگزاری طرح “کپسول” (کارگروه پیشرفت تحصیلی داروسازی) نمود. این طرح که برای سه سال ورودی مختلف و برای ... بیشتر بخوانید »

مراسم استقبال دانشکده دارو سازی از جدیدالورود ها

به نام خدا مراسم استقبال از دانشجویان جدیدالورود در تاریخ یکشنبه یازدهم مهر ماه با حضور رئیس محترم دانشکده، معاونین آموزشی و پژوهشی و دانشجویی فرهنگی و جمعی از اعضای محترم هیات علمی با مسولیت پایگاه بسیج دانشجویی دانشکده برگزار گردید. در این مراسم پس از تلاوت قران ، میزبان سخنان ریاست دانشکده بودیمو پس از ایشان تشکلهای مختلف دانشجویی ... بیشتر بخوانید »

بسته مخصوص جدیدالورود ها شامل نقشه اصفهان و دانشگاه

به نام خدا برای مشاهده نقشه دانشگاه کلیک کنید. برای دریافت نقشه اصفهان برای گوشی خود کلیک کنید. مشاهده نقشه کامل اصفهان به صورت آنلاین شما میتوانید سوالات خود را در قالب نظر با ما در میان بگذارید. بیشتر بخوانید »

توصیه هایی به دانشجویان جدیدالورود برای مدیریت زمان

به نام خدا یکی از چالش های دانشجویان نحوه مدیریت وقت خود می باشد. به همین منظور مطلبی با هدف مدیریت زمان و مسایل مرتبط برای شما قرار دادیم . سازمان دهی: سازمان دهی زمان و ملزم کردن خود به فرآیند مطالعه یک فرآیند چالش انگیز برای اکثر دانشجویان است. زیرا وقتی ما مدرسه را به پایان می رسانیم و ... بیشتر بخوانید »

ثبت نام (آزمایشی)

سلام در صورت تمایل جهت ثبت نام می توانید از طریق فرم تماس زیر اطلاعات لازم را فرستاده و هزینه را از طریق درگاه پرداخت نمایید. [M_B_P_SC] توجه : هزینه ثبت نام اردو ۲۴ هزار تومان می باشد. حتما پس از ثبت نام از صحت ارسال مشخصات خود و پرداخت هزینه مطمئن شوید. پس از پرداخت هزینه ، مشخصات پرداخت ... بیشتر بخوانید »