Sunday , 17 December 2017 / یکشنبه , ۲۶ آذر ۱۳۹۶
تازه های سایت
خانه » کمپین14+

بایگانی دسته بندی ها : کمپین14+

اشتراک به خبردهی

کمپین ۱۴+

به نام خدا از اینکه تا به اینجای کار در کنار ما بودید ، متشکریم. همانطور که می دانید ، نمرات بعضی دروس هنوز نهایی نشده است ، بنابراین ما هنوز به معدل های شما دسترسی پیدا نکرده ایم. تیم کمپین ۱۴+ در حال همکاری با معاونت آموزشی دانشگاه ، برای بررسی معدل های شما بزرگواران است. ان شاالله به ... بیشتر بخوانید »

تمرکز ۲

تمرکز ۴ راهبرد های افزایش تمرکز ۷ ) تعیین اهداف واقع گرایانه برای مطالعه ، اگر کم کار بوده اید طبق برنامه ای تدریجی و منظم زمان و کار خود را افزایش دهید ۸ ) حذف وقفه ها ، بهترین راه صحبت دوستانه با اطرافیان برای جلوگیری از ایجاد مزاحمت برای شماست ۹) با کارهای ساده شروع کنید ۱۰) کارهای ... بیشتر بخوانید »

انگیزش ۳

انگیزش ۱۲ ⃣۴)اساتید باید از خاصیت برانگیزانندگی موضوع های مختلف استفاده کنند و آموزش های خود را با مثال ها و موارد جالب همراه کنند. ۵) مطالب آموزشی باید از ساده به دشوار ارائه شوند. ۶) از ایجاد رقابت و هم چشمی در میان دانش آموزان باید جلوگیری کرد. ۷) هنگام آموزش مطالب جدید باید از مثال های آشنا و ... بیشتر بخوانید »

خلاصه نویسی

خلاصه_نویسی_۱ فواید خلاصه نویسی: تعیین مفاهیم کلیدی و اصلی متن جهت یادآوری سریع در هنگام مرور قبل ازامتحان بازسازی اطلاعات مطلب،مطابق با فهم خودتان و درنتیجه درک بهتر به هنگام مطالعات بعدی صرف زمان کمتر درمواقع مطالعه مجدد خلاصه_نویسی_۲ نکات مهم قابل توجه که در هنگام خلاصه نویسی باید رعایت کنید: پیش از علامت گذاری و شروع خلاصه نویسی، یک ... بیشتر بخوانید »

مفاهیم

مفاهیم ۱ ?توجه? غالبا چند حس ما با هم تحریک می شوند , اما تنها بخش کوچکی از آنها را ادراک می کنیم. چیزی که باعث می شود بعضی از احساس های ما ادراک شوند و بقیه ادراک نشوند,توجه یا دقت ?نام دارد. بدون توجه کردن نمی توانیم امور را ادراک کنیم. مفاهیم ۲ ?یادگیری? ⬅️ یادگیری هم کسب دانش ... بیشتر بخوانید »

جوایز طرح کمپین ۱۴+

جوایز طرح کمپین ۱۴+ دانشجویانی که عضو رسمی کمپین ۱۴+ بوده و موفق به ارتقاء معدل ترم خود می شوند ، یک ترم غذای رایگان دریافت خواهند کرد، به طوری که ؛ چندین بازه معدل در نظر گرفته می شود. بازه های کمتر از ۱۴ ، ۱۴ تا ۱۵٫۹۹ ، ۱۶ تا ۱۷٫۹۹ و بیشتر از ۱۸ . در هر ... بیشتر بخوانید »

مهارت های شرکت در کلاس

مهارت های شرکت در کلاس_۱ با توجه به اینکه اکثر سوالات امتحان برپایه مطالب ارایه شده سر کلاس است توانایی شما در گوش کردن ، درک و جزوه نویسی یا نکته برداری ارتباط نزدیکی با نمره ی شما دارد …. اولین شرط موفقیت ، شرکت فعال در کلاس است … نکات زیر اگرچه واضحند ، ولی …. اکثر دانشجویان رعایت ... بیشتر بخوانید »

تمرکز

تمرکز ۱ ? راهکارهای کاهش عوامل حواس پرت کن ? ?? ?استفاده از نور مناسب که باید درخشان یکنواخت و پیوسته باشد . ?برای بالابردن تمرکز از ابزار نوشتاری و یادداشت برداری استفاده کنید مثلا نوشتن حاشیه برای مطلب خلاصه برداری و … که در آینده مفصل تر توضیح خواهیم داد. ?نزدیک قرار دادن وسایل مورد نیاز و تجهیز خوب ... بیشتر بخوانید »

آمادگی برای امتحان ۲

آمادگی در امتحان ۶ دقایقى مانده به امتحان: ✨به سخنان استاد و مراقبین حاضر در جلسه خوب گوش کنید. حین امتحان دادن: ⭐️امتحان خود را بانام و یاد خدا شروع کنید. ⭐️آرامش خود را حفظ کرده و سعى کنید روى سوالات تمرکز کنید. ابتدا سوالات آسانتر را جواب دهید. این کارحداقل دو نفع دارد که در ادامه خواهیم گفت. ⭐️تا ... بیشتر بخوانید »

انگیزش ۲

انگیزش ۸ کنترل شکست و پیروزی : ۱) بعضی افراد ، نتایج کار هایشان را به میزان تلاش خودشان نسبت می دهند و در صورت ناکامی ، بیشتر تلاش می کنند و به مهارت های شخصی شان به عنوان عامل اصلی دخیل در موفقیت ارزش زیادی می دهند. ۲) در مقابل ، بعضی دیگر نتایج رفتار خود را به محیط ... بیشتر بخوانید »

آمادگی در امتحان

آمادگی در امتحان ۱ دلایل برگزارى امتحانات: ۱) تعیین سطح علمى دانشجویان از روى نمرات ۲) مجبور کردن دانشجو به مرور و یادگیرى آموخته هاى یک ترم ۳) بازخوردى است براى استاد براى پى بردن به کیفیت تدریس و میزان یادگیرى دانشجویان ۴) سنجش میزان تلاش خود ۵) پى بردن سیستم هاى آموزشى دانشگاه به کیفیت آموزشو ونقایص ومزایاى سیستم ... بیشتر بخوانید »

انگیزش

بسم الله الرحمن الرحیم #انگیزش_۱ شناسایی مفهوم انگیزش شناسایی مفهوم انگیزش وآگاهی از انگیزه های مختلف و تاثیر آنها بر فرآیند یادگیری دانش آموزان و دانشجویان به معلم کمک می کند تا در طرح و اجرای برنامه های آموزشی خود روشهای بهتری را به کار بندد. انگیزش نیروی ایجاد کننده، نگه دارنده و هدایت کننده ، رفتار است. انگیزه نیاز ... بیشتر بخوانید »