Sunday , 17 December 2017 / یکشنبه , ۲۶ آذر ۱۳۹۶
تازه های سایت
خانه » پایگاه ها » داروسازی

بایگانی دسته بندی ها : داروسازی

اشتراک به خبردهی

روز فناوری هسته ای

به نام آنکه انسان را آفرید و از روح خود در وی دمید. آن کس که به او جان داد و هرگاه اراده کند نیز امانت خود باز پس می گیرد. همین ۶۷ سال پیش بود که هسته های اولیه ی برنامه ای در ایران کلید خورد.آن روزها که این پروژه چون فرزندی نوپا و به کندی بزرگ می شد، ... بیشتر بخوانید »

دهه فجر مبارک؟!!!

رسول اکرم (ص) فرمودند : افراد جامعه مانند ساکنان یک کشتی اند؛ اگر هر کس جایی را که قرار دارد به بهانه اینکه جای خودش است سوراخ کند، نه تنها خود بلکه تمام اعضای اجتماع را نابود خواهد ساخت. در صفحه حوادث خواندم یک پلیس حین اجرای ماموریت به اشتباه پای یک زن عابر را هدف گرفت! عاقبت هم پلیس ... بیشتر بخوانید »

ویژه برنامه روز دانشجو دانشکده داروسازی

روز دانشجو، روز تولد سرزندگی و پویایی جامعه است، روز جوانه زدن امید و روشنی در جامعه. . . . بسیج دانشجویی دانشکده داروسازی، امسال با هدف ایجاد گفتمان “مطالبه گری” در بین دانشجویان دانشکده و با توجه به مشکلات متعدد موجود، تصمیم به برپایی ایستگاه” مسوولین پاسخ میدهند” کرده است.این ویژه برنامه که در ۳ مرحله و از ۱۶ ... بیشتر بخوانید »

کپسول

به نام خدا دانشجویان در آغاز هر ترم تحصیلی با مشکل عدم آشنایی کافی با دروس آن ترم روبرو هستند. بسیار واضح است که باید اقدامی جهت رفع این مشکل کرد. بسیج دانشجویی دانشکده داروسازی در راستای رفع این معضل اقدام به برگزاری طرح “کپسول” (کارگروه پیشرفت تحصیلی داروسازی) نمود. این طرح که برای سه سال ورودی مختلف و برای ... بیشتر بخوانید »

اکران مستند” من تکنوکرات هستم” در پایگاه دانشکده داروسازی

پایگاه بسیج دانشکده داروسازی روز چهارشنبه مورخ ۹۵/۶/۳۱ اقدام به نمایش مستند جذاب “من تکنوکرات هستم” کرد. این مستند که محصولیاز سفیر فیلم است به روایت قراردادهای بحث برانگیز اخیر دولت می پردازد. مخاطبین این برنامه اعضای بسیج پایگاه داروسازی بود و هدف آن هم روشنگری در زمینه مسایل مهم کشور که مکن است از نظر دوربماند بود. امید است ... بیشتر بخوانید »

برنامه فوتبال دانشکده داروسازی

به نام خدا مثل ترمای قبل، این ترمم فوتبال هفتگی رو راه انداختیم. بچه های دانشکده توی یه فضای صمیمی هر هفته دور هم جمع میشن و یکی دوساعتی با هم فوتبال بازی میکنن. هم ورزشی کردیم و هم رفاقت رو زیاد کردیم با بچه ها. بیشتر بخوانید »

داروخانه گیاهی زیر ذره بین تحلیل

یا من اسمه دوا…… و ذکره شفا چند وقتی است که ماجرای داروخانه، موج اعتراضی عمیق و گسترده بر دامن رسانه ها پراکنده است. اما انگار این دفعه قضیه فرق می کند. ممکن است بگویید مگر داروخانه چیست که این همه سرو صدا کرده، داروخانه که چیز جدیدی نیست، مثل بقیه ی داروخانه های سراسر کشور. نه اشتباه نکنید. این ... بیشتر بخوانید »

…. و موج عطر گل در پرنیان باد می پیچید(گزارش جشن روز ولادت پیامبر)

به گزارش واحد رسانه و فضای مجازی پایگاه بسیج دانشجویی دانشکده داروسازی به مناسبت میلاد پیامبر مهربانی و حضرت امام جعفر صادق (ع) و گرامیداشت هفته وحدت ، واحد فرهنگی پایگاه بسیج دانشجویی دانشکده با همکاری معاونت دانشجویی فرهنگی اقدام به برپایی ایستگاه صلواتی و توزیع چای و شیرینی ، در تاریخ دوشنبه هفتم دی ماه، در محل کریدور ورودی ... بیشتر بخوانید »

جلسه ی بررسی و اماده سازی نشریه”دیده بان”

به نام خدا با توجه به مسایل قابل بحث فراوان و مشکلات قابل پیگیری موجود در دانشکده داروسازی و علوم دارویی و هم چنین احساس فقدان یک نشریه مطالبه گر در دانشکده با استعانت از خداوند متعال اقدام به تهیه و چاپ نشریه تخصصی دانشکده داروسازی با نام “دیده بان” کردیم. دومین جلسه ی بررسی و اماده سازی مطالب اولین ... بیشتر بخوانید »

عمق مطلب: از زمین تا آسمان فاصله

“محصول مذاکرات که در قالب برجام شکل گرفته است دچار نقاط ابهام و ضعف‌های ساختاری و موارد متعددی است که در صورت فقدان مراقبت دقیق و لحظه به لحظه،‌ می‌تواند به خسارت‌های بزرگی برای حال و آینده‌ی کشور منتهی شود” امام خامنه ای (حفظه الله) پس از توافق ایران و ۱+۵ بر سر برنامه ی هسته ای، زمزمه هایی درباره ... بیشتر بخوانید »

گرامیداشت ۱۳ آبان در دانشکده ی داروسازی

بسم الله الرحمن الرحیم *”**مبارزه‌ی با استکبار در انقلاب اسلامی و در میان ملّت ما یک حرکت معقول و منطقی و دارای پشتوانه‌ی علمی، و یک حرکت خردمندانه است**”* “”روزهایی که به‌عنوان مقابله و مبارزه‌ی با استکبار نامیده شده است، بسیار مغتنم است. برهه‌ی تاریخی ما هم برهه‌ی تاریخی مهمّی است؛ ملّت ایران در حال تثبیت عزّت خود و در ... بیشتر بخوانید »