تازه های سایت
خانه » مناسبت ها

بایگانی دسته بندی ها : مناسبت ها

اشتراک به خبردهی

کتاب صدای فاطمی فدک

مولف، در این کتاب، به منظور آشنایی مخاطبان موضوع فدک را به طور کوتاه و فشرده مورد تحلیل و بررسی قرار داده است. وی ابتدا درباره فتح خیبر و سرزمین فدک با استناد به منابع روایی و تاریخی سخن گفته و دلایل و شواهد خود را در خصوص اعطای فدک به فاطمه (س) ذکر می‏کند. آنگاه نظر به اهمیت خطابه ... بیشتر بخوانید »

انالله و انا الیه راجعون

بسم الله الرحمن الرحیم انا لله و انا الیه راجعون در پی سقوط هواپیمای مسافربری تهران_یاسوج متأسفانه تعدادی از هموطنانمان جان خود را از دست دادند.این مصیبت بزرگ را به خانواده های داغ دار این عزیزان و ملت ایران تسلیت میگوییم و از خداوند متعال برای جان باختگان طلب آمرزش میکنیم. روابط عمومی بسیج دانشجویی علوم پزشکی اصفهان بیشتر بخوانید »

اَلسَّلامُ‌عَلَیکِ‌یارِیحانَهُ‌النَّبی

بسم الله الرحمن الرحیم اَلسَّلامُ‌عَلَیکِ‌یارِیحانَهُ‌النَّبی فاطمه علیهاالسلام ، صبر لایزال نبوی بود که در هیأت عفتی سر به فلک کشیده، چادر به سر می‏ کشید و در کوچه‏ های مدینه، در تمام رهگذرهای هستی، حضور خدا را به کائنات، یادآور می‏شد. سیلی ستم و تازیانه کینه را به جان خرید تا هجوم تندبادِ انکار، شمع یک‏تنه حقیقت را خاموش نکند. ... بیشتر بخوانید »

چرا انقلاب ما انفجار نــور بود؟

  این سخن از کلمات گهربار امام خمینی قدّس سرّه می باشد. اگر کسی جریان پیروزی انقلاب رابررسی کند و آن روزهای نورانی را به یاد داشته باشد, می تواند درک کند انقلاب ما انفجار نور بود; نوری که پس از انفجار, همهء سیاهی ها و ظلمت ها و کدورت ها را کنار زد و فضای ایران را آکنده از ... بیشتر بخوانید »

ویژه دهه فاطمیه

فاطمه علیهاالسلام ، صبر لایزال نبوی بود که در هیأت عفتی سر به فلک کشیده، چادر به سر می‏ کشید و در کوچه‏ های مدینه، در تمام رهگذرهای هستی، حضور خدا را به کائنات، یادآور می‏شد. سیلی ستم و تازیانه کینه را به جان خرید تا هجوم تندبادِ انکار، شمع یک‏تنه حقیقت را خاموش نکند. افسوس از سوره کوثر که ... بیشتر بخوانید »

سلام بر آن پیشاهنگ جهاد و شهادت در زمان ما

بسم الله الرحمن الرحیم سلام امروز ۲۷ دی است،سالروز شهادت سید مجتبی نواب صفوی است.سخنان رهبر عزیزم در مورد این شهید بزرگوار و به نقل از رهبر اتقلاب پیشاهنگ جهاد و شهادت مرا برآن داشت که ابتدا سخنان رهبر گرانقدر انقلاب را در مورد این شهید و سپس وصیت نامه ایشان را بر روی سایت والعصر قرار دهم. رهبر انقلاب ... بیشتر بخوانید »

مراسم معارفه مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه

با سلام و احترام مراسم تکریم و معارفه مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان آقای دکتر حامد محزونی امروز با حضور جمعی از مسئولین دانشگاه و ناحیه بسیج دانشجویی و مسئولین بسیج دانشجویی دانشگاه برگزار گردید. در این مراسم از زحمات جناب اقای حسنی تشکر و قدردانیشد و آقای محزونی به عنوان مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ... بیشتر بخوانید »