Sunday , 17 December 2017 / یکشنبه , ۲۶ آذر ۱۳۹۶
تازه های سایت
خانه » چند رسانه ای

بایگانی دسته بندی ها : چند رسانه ای

اشتراک به خبردهی

جنایت ۱۲ تیر ۱۳۶۷ امریکا

۱۲ تیرماه ۱۳۶۷ فاجعه‌ای بزرگ در آسمان خلیج فارس رخ داد و ناو وینسنس آمریکایی با حمله جنایت‌بار به هواپیمای مسافربری ایرباس هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران که در حال عبور از مسیر پروازی بندرعباس – دبی بود، این هواپیما را ساقط و ۲۹۰ مسافر بی‌گناه این پرواز را به کام مرگ کشاند. با گذشت حدود ۲۷ سال از این جنایت ... بیشتر بخوانید »

بنیادهای علم سیاست

معرفی کتاب بنیادهای علم سیاست کتاب بنیادهای علم سیاست نوشته عبدالرحمن عالم عضو هیئت علمی دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران میباشد.این کتاب در شانزده فصل و ۳۹۲ صفحه تنظیم شده است. کتاب برای افرادی که قصد فهم بنیادی و اساسی برای تحلیل مسائل سیاسی و تعریف سیاست و ارتباط این علم با سایر رشته ها من جمله جامعه ... بیشتر بخوانید »

دفاع دولتی ها از فعل حرام/ دفن ۱۷۰۰ تن سیب زمینی به بهانه تنظیم بازار

چند روز پیش بود که خبر دفن ۱۷۰۰ تن سیب زمینی در شیراز رسانه‌ای شد؛ با رسانه‌ای شدن ماجرا، تنها توجیه مسئولان جهاد کشاورزی استان یک چیز بود: دفن سیب‌زمینی‌ها برای تنظیم بازار! برای دانلود فیلم کلیک کنید. بیشتر بخوانید »

توهین کنندگان به اسلام تا چه اندازه اسلام را می شناسند؟

کشیش آمریکایی که تا به حال قرآن را نخوانده بود ولی آنرا سوزاند و کاریکاتوریست دانمارکی که شناختی از قرآن و پیامبر نداشت اما به پیامبر(ص) اهانت کرد این تصاویر قسمتی کوتاه از مستند (در جستجوی حقیقت) کاری از آقای لاجوردی است.   دانلود   بیشتر بخوانید »

تحریف امام…

اگر ملّت ایران بخواهد به هدفهای بزرگ خود برسد، بخواهد این راه را ادامه بدهد، باید راه امام بزرگوار را درست بشناسد، اصول او را درست بشناسد، نگذارد شخصیّت امام را تحریف کنند…[یکی از اصول امام:] در مکتب فکری امام، ضدّیت با استبداد و ضدّیت با استکبار حرف اوّل را میزند؛ امام با مستکبرین سرِ آشتی نداشت. واژه‌ی «شـیـطـان بـزرگ» ... بیشتر بخوانید »

خیانت کار با شناسنامه ایرانی…!

سخنان کوتاه و پرمعنای رهبر معظم انقلاب درباره بزک کنندگان چهره آمریکا – ۱۳۹۴/۰۴/۰۶ کسانی که سعـی می کنند از این هیـولا [آمریکا] چهـره موجهی معـرفـی کنند، جنایت می کنند کسانـی کـه دشمنـی او را زیر پـرده توجیه می پوشانند، ایـن ها دارند به ملـت خیـانـت می کنند کسانی کـه حاضر نیستند نام شهیدان به عظمت برده شود، هر جـا تجلیلی بشود گویی به آنهـا دارند زحم می زنند، ... بیشتر بخوانید »

بفهمیم امام نداریم !

کلیپی بسیار زیبا و تکان دهنده در مورد اینکه متوجه بشویم که امام زمان(عج) نداریم. در این کلیپ سختی ها و جنایاتی که در جهان وجود دارد را از وهابی ها گرفته  تا آفریقا و آمریکا را نشان میدهد در این کلیپ از سخنان استاد رائفی پور و استاد پناهیان نیز استفاده شده است. دانلود کلیپ بیشتر بخوانید »