Sunday , 17 December 2017 / یکشنبه , ۲۶ آذر ۱۳۹۶
تازه های سایت
خانه » پایگاه ها » دندان پزشکی

بایگانی دسته بندی ها : دندان پزشکی

اشتراک به خبردهی

اردوی جهادی یک روزه بسیج دانشکده دندانپزشکی

اردوی جهادی یک روزه بسیج دانشکده دندانپزشکی برگزاری اردوی یک روزه به همراه یکی از اساتید دانشکده دندانپزشکی و تعدادی از دانشجویان به روستای خینه (پادنا) و سیور این اردو به صورت دو هفته متوالی برگذارشد که به طور متوسط هر روز ۶۰ نفر از اهالی روستا خدمات جراحی دندانپزشکی دریافت کردند بیشتر بخوانید »

گزارش برنامه های پایگاه دانشکده ی دندان پزشکی به مناسبت عید نیمه شعبان

به مناسبت جشن نیمه شعبان مسئولین پایگاه دانشکده دندانپزشکی از قبل از عید برنامه ریزی کردند تا برنامه ای پرمحتوا و شادی بخش تدارک ببینند به این منظور طراحی یادمان با استفاده از پارچه هایی با رنگ گل نرگس و همینطور استفاده از گل های زرد و سفید و شمع در نظر گرفته شد. محتوای این یادمان معرفی کتاب هایی ... بیشتر بخوانید »

دلنوشته ی دختر شهید مدافع حرم،سردار حسین بادپا

دختر شهید مدافع حرم “حسین بادپا” در همایش “دفاع مقدس، ایثارگران و شهدای استان کرمان” که در برج میلاد برگزار شد، دلنوشته‌ای تقدیم به پدر مفقودالجسدش قرائت کرد که متن آن در ادامه می‌آید: “شاعری جایی نوشته بود: عقل پرسید که دشوارتر از مردن چیست، عشق فرمود فراق از همه دشوارتر است؛ بگذشت در فراق تو شب‌های بی شمار هرشب ... بیشتر بخوانید »

لبیک یا زینب(س)

او را زیر نظر داشتم که وقتی تابوت پدر نزدیکش می رسد واکنشش چیست..فکر می کردم خود را روی تابوت بیندازد و زار زار گریه کند،اما ناگهان روی دوش دایی اش رفت و مشت را گره کرد و فریاد زد «لبیک یا زینب(س)»، ناله جماعت بالا گرفت… بیشتر بخوانید »

ملک عبدالله پادشاه عربستان سعودی درگذشت

ملک عبدالله بن عبدالعزیز، ششمین پادشاه عربستان سعودی و دهمین فرزندِ عبدالعزیز آل سعود، بنیانگذار عربستان جدید بود. وی به تاریخ اول اوت ۱۹۲۴ میلادی در شهر ریاض متولد شد. ملک عبدالله پس از مرگ برادرش فهد بن عبدالعزیز، و از تاریخ اول اوت ۲۰۰۵ به‌مدت (۹ سال) پادشاه عربستان بود. ملک عبدالله از سال ۱۹۷۵ معاون دوم نخست وزیر ... بیشتر بخوانید »

نامه ی مقام معظم رهبری مدظله العالی به جوانان اروپایی و امریکای شمالی …

بسم‌ الله الرّحمن الرّحیم به عموم جوانان در اروپا و امریکای شمالی حوادث اخیر در فرانسه و وقایع مشابه در برخی دیگر از کشورهای غربی مرا متقاعد کرد که درباره‌ی آنها مستقیماً با شما سخن بگویم. من شما جوانان را مخاطب خود قرار میدهم؛ نه به این علّت که پدران و مادران شما را ندیده می‌انگارم، بلکه به این سبب ... بیشتر بخوانید »

فقـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــر …

فقر اینه که وقتی با زنت می ری بیرون مدام بهش گوشزد کنی که موها و گردنشو بپوشونه، وقتی تنها میری بیرون جلو پای زن یکی دیگه ترمز بزنی و بهش بگی خوششششگلهههه؛ فقر اینه که وقتی کسی ازت میپرسه در ۳ ماه اخیر چند تا کتاب خوندی برای پاسخ دادن نیازی به شمارش نداشته باشی؛   فقر اینه که ... بیشتر بخوانید »

آیا راهی برای ملاقات با امام زمان (عج) وجود دارد ؟

از آیت الله بهجت پرسیده شد آیا راهی هست که با امام زمان ملاقات کنیم و آن حضرت را ببینیم ؟ ایشان پاسخ دادند بعضی شروع به اذکار و اورادی می کنند تا امام زمان عج را ببینند چه اصراری بر دیدن آن حضرت دارید ؟! شما سعی کنید اعتقاداتتان به ایشان زیاد شود و ایشان از شما خشنود باشند ... بیشتر بخوانید »