Sunday , 17 December 2017 / یکشنبه , ۲۶ آذر ۱۳۹۶
تازه های سایت
خانه » راهیان نور » سر فصل عشق

بایگانی دسته بندی ها : سر فصل عشق

اشتراک به خبردهی

سرفصل عشق بند 3

بسم رب الزائرین السلام علیک یا علی بن موسی الرضا را از طرف همه کسانی که نیت راهیان 93 آمدن را داشتند ، می گویم… اذن دخول را دست به سینه برلب جاری کردم ، هر چیزی رخصت می خواهد به فکرمان افتاد کجا بهتر از حرم آقا امام رضا(ع) ، نیت جاری شد … از باب الرضا وارد شدم ... بیشتر بخوانید »

سرفصل عشق بند 4

به نام خدا سلام … چهار بند را رد کردیم ، و چهار هفته دیگر از انتظار چشم هایمان و نگاه کردن هایمان مانده … در این مدت چه کردیم ؟ در مقام عشق خدا چه کردیم چه می کنیم و چه چیزی را در ذهن داریم؟؟؟ آیا انتظار و نگاه خدا در این وانفسا ، جوابی از طرف ما ... بیشتر بخوانید »

سرفصل عشق بند5

بسم رب المستغیثین شاید بزرگی خدا باشد ، که برایمان لااقل 5 هفته گذاشته که فکرمان حداکثر معطوف به خودمان باشد ، غرورمان در رشدمان باشد ، خدا می داند حداقل چیزیست که داریم ، جایِ شکرش باقیست… ولی گذشته از این بندها ، آن چیزی که بعد از توبه کردن هایمان از داراییِ هایمان چه از نماز و روزه ... بیشتر بخوانید »

سرفصل عشق ، بند 6

بسم رب الفاتحون سلام ما را باز از خاطر نبرید… در ابتدا سوف نبقی فی حزب الله را باز یادآور می شوم ، چرا که جهزوا ملاجئکم (پناهگاه‌هایتان را حاضر کنید) ابتدایِ راه است ، انتقام قدسیان هنوز از راه نرسیده … . اما بعد: به بند شش رسیدیم ، واقعا بند سختی ست ، این بند ها زیاد اند ... بیشتر بخوانید »

سرفصل عشق،بند آخر

بسم الله النور سلامی دوباره ولی نه برای آخرین بار شاید گفته باشی که چرا از بند 1 چطور در یک هفته به بند آخر رسیدیم… 7 روز گذشت و 7 هفته مانده برایت کم کم می گویم نقشه از چه قرار است واستعینوا بالصبر را بگو و با من بیا… شعر معروف مولوی را که یادتان هست: هفت شهر ... بیشتر بخوانید »

فراخوان انتخاب برترین شعار راهیان نور93دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

بسم رب شهید ستاد راهیان نور علوم پزشکی اصفهان در نظر دارد طی این فراخوان، مسابقه ای را به منظور انتخاب شعار سال عملیات بزرگ فرهنگی – تربیتی راهیان نور برگزار نماید. از تمامي فعالان راهیان نور، علاقه‌مندان و اصحاب قلم دعوت به عمل می آوریم ؛ با در نظرگيري اصول و ارزش‌هاي انقلاب اسلامي و تاريخ طلایی بر گرفته ... بیشتر بخوانید »

سرفصل عشق،بند1

 سرفصل عشق،بند1 بسم الله النور سلام این سلام را خدا می داند با چند واسطه به شما می رسانیم شاید هم تنها ؛سلامِ ما نباشد… شاید این کلام بشارت و یا دعوتی باشد نه از طرف ما ، به خدا ، خدا خودش بهتر می داند هر چه بگوییم زبانمان از اینها قاصر است ولی مطمئن باشید این دعوت از ... بیشتر بخوانید »