Sunday , 17 December 2017 / یکشنبه , ۲۶ آذر ۱۳۹۶
تازه های سایت
خانه » یادداشت ها

بایگانی دسته بندی ها : یادداشت ها

اشتراک به خبردهی

دلنوشته به امام زمان(در حاشیه جشن آغاز امامت امام زمان)

دلنوشته های دانشجویان در حاشیه جشن آغاز امامت امام زمان(عج): یا حق الهی ما را از پیروان های حقیقی امام همیشه زتده ات،قرار ده. برجمال دلربای مهدی صلوات یا مهدی ببخش که همراه نبودیم امید همه ی ناامیدان بیا خدا جون کمک کن آناتومی رو پاس شم یا امام زمان(عج) آقا جان دعا کنید که همسر من هم مثل شهید ... بیشتر بخوانید »

سفرنامه ی عاشقی

بسم الله الرحمن الرحیم سفرنامه عاشقی… دیدار رهبری/ پنج شنبه/ (۹۶/۸/۱۱) در حسرت جاماندن از قبیله عشق”حسین” بودیم که ندای لبیک” علی” را شنیدیم.از شادی و شوق در پوست خود نمیگنجیدیم و باورش برایمان سخت بود. شبانه به دل جاده زدیم،این بار به جای کیلومتر سنج جاده به ضربان قلبمان رجوع میکردیم؛انگار تنظیم شده بود با لحظه دیدار… هر چه ... بیشتر بخوانید »

گزارش جلسه اول کارگاه مدیریت زمان دکتر پورشاه نظری

با سلام خدمت شما دانشجویان عزیز امروز جلسه اول کارگاه فوق العاده مدیریت زمان دکتر پورشاه نظری برگزار شد و در اینجا ضمن انتشار گزارشی تصویری از این کارگاه به خلاصه ای از مطالب ارائه شده می پردازیم: اسلاید اول : سبکها و عادات مطالعه ۱)افراد پویا یا تندرو(activists) : بدون ترس خود را در گیر مسائل نو و جدید ... بیشتر بخوانید »

عزادار افکار پوسیده تو

‍ شبهه تو عزادار حسینی و من، عزادار افکار پوسیده ی تو.. ۸۱ میلیارد تومان فقط در یک شب،هزینه ی شام هیئات می شود. ما بعد از خوردن این نذری های میلیاردی آرزوی شفای بیمارانی را میکنیم که بدلیل نداشتن هزینه ی درمان آرزوی مرگ میکنند. التماس تفکر…. پاسخ: ✅ بر اساس فرهنگ اسلامی و دستورات دینی اهل بیت علیه ... بیشتر بخوانید »

عملیات های جنگی ایران در طول هشت سال جنگ تحمیلی

عملیات های جنگی ایران در طول هشت سال جنگ تحمیلی ایران وعراق: عملیات گسترده زمینی ایران در جنگ به سه دسته جبهه شمالی،جبهه جنوبی وجبهه میانی دسته بندی می شود که به چند مورد از این عملیات در جبهه جنوبی اشاره می کنیم: ۱)عملیات نصر که از پانزدهم دی ماه سال ۵۹اغاز شدوتا هجدهم همان ماه به طول انحامید.این عملیات ... بیشتر بخوانید »

جایگاه شهید از منظر قرآن

سلام بر انهایی که از نفس افتادند تا ما از نفس نیفتیم،قامت راست کردند تا ما قامت خم نکنیم،به خاک افتادند تا ما به خاک نیفتیم .سلام بر انهایی که رفتند تا بمانند ونماندند تا بمیرند،سلام بر شهدا! شهادت عشق به وصال محبوب ومعشوق به زیباترین شکل ممکن است؛شهادت فنا شدن انسان برای میل به سرچشمه نور ونزدیک شدن به ... بیشتر بخوانید »

بسته پیشنهادی برای دانشجویان دندان پزشکی

معماری لبخند های زیبا آرمانی ست که برای رسیدنش محتاج یاری توام… من یک دندانپزشکم:) معمار لبخندهای بهترین مخلوق خدا.. وقتی بیمارم از روی صندلی بلند میشه و لبخند میزنه که تشکر کنه دنیا دنیاا خوشحالیه که سرازیر میشه تو قلبم.. وقتی یه بچه ی کوچولو با گریه میاد و آروم میشه میره انگار خدا بهم لبخند میزنه.. مهربونم و ... بیشتر بخوانید »

معرفی رشته‌ی داروسازی

خیلی از ما وقتی اسم داروسازی رو می شنویم،  یاد مندلیف و رازی و چراغ الکلی و شیشه های ارلن و خیلی چیزای دیگه می افتیم… اما آیا داروسازی واقعا همون چیزیه که ما فکر می کنیم یا نه؟ رشته دکترای حرفه ای داروسازی جزو سه رشته پرطرفدار علوم تجربیه که بچه های تجربی بعد از پشت سر گذاشتن سد ... بیشتر بخوانید »

ادعا های این روز ما

ادعاهای‌این روزهای ما چندهفته بیشتر نمیگذرد…خبری و عکسی در تمام فضای مجازی پخش شد !!! عکسی که تن همه را میلرزاند…اما صاحب عکس بدون ذره ای ترس و واهمه بود…همه جا خبر اسارتش پخش شد…ابتدای آرزوی سلامتی اش و رهایی از چنگال دشمن… اما به فردا نکشید که خبر شهادتش همه جا را پر کرد…?? شهیدمحسن حججی داشتم فکر میکردم ... بیشتر بخوانید »

و به کدامین گناه؟(کشتار میانمار)

ما_بیگناهیم باور_میکنی؟؟!! جائزه صلح نوبل! حمایت از حقوق بشر! دولت مردمی! تصویر نوزادی بی گناه در زیر پاهای کثیف و نجس مردمانی که آنها را با نام ساختگی بودا میشناسند… و شاید بهتر بگویم اینها اصلا انسان نیستند… در توصیف این هیاکل همین بس که قیافه ای شاید شبیه به بشر داشته باشند و حتما میدانید بشر در قیاس با ... بیشتر بخوانید »

بوی انتخابات

ایرباس سوم هم به زمین نشست و این زمین فرودگاه مهرآباد بود که برای بار سوم شاهد دستاوردهای دولت یازدهم بود! دستاوردهایی که فقط برای ۳ درصدی قابل لمس است که آنان را مرفهین بی درد می‌خوانند. اما براستی اگر انقلاب ، انقلاب رنج‌دیدگان و زیلونشینان و پابرهنگان است و این فرموده‌ی امام است، چرا باید بخش عظیمی از تلاش‌های ... بیشتر بخوانید »

ایران من

در قاره آسیا فقط و فقط یک کشور است که انگشت به نشان تمام کشورهای بیگانه است و هرکس نام این کشور را می شنود؛ بی اختیار در باره ی آن به فکر فرو می رود. فکر می کنید این کشور کجاست؟!! آری درست حدس زده اید! آن کشور با عظمت ایران است. سرزمین گل های لاله و سرزمین پهلوانان ... بیشتر بخوانید »

ولادت امام علی(ع) مبارک

بدان خدایی که گنجینه های اسمان وزمین به دست اوست به تو اجازه ی دعا داده، واجابت ان را برعهده گرفته ،وتورا فرمان داده تا از بخواهی تا به تو ببخشد واز اورحمت طلب کنی تا تورا رحمت اورد.(نهج البلاغه قسمتی ازنامه۳۱) علی مولودکعبه است!! جمعه بود وسیزدهم ماه رجب،حادثه عجیبی رخ داد که هرگز درتاریخ بشریت سابقه نداشته وبعداز ... بیشتر بخوانید »

روز فناوری هسته ای

به نام آنکه انسان را آفرید و از روح خود در وی دمید. آن کس که به او جان داد و هرگاه اراده کند نیز امانت خود باز پس می گیرد. همین ۶۷ سال پیش بود که هسته های اولیه ی برنامه ای در ایران کلید خورد.آن روزها که این پروژه چون فرزندی نوپا و به کندی بزرگ می شد، ... بیشتر بخوانید »

شهادت امام محمدباقر صدر وخواهر ایشان بنت الهدی

رژیم بعث عراق، در تاریخ ۱۶ ام فروردین سال ۱۳۵۹، آیت‌الله سیدمحمدباقر صدر وخواهرشون بنت الهدی رودستگیر و به بغداد برد. رئیس سازمان امنیت کشور عراق، آیت‌الله صدر روبه مرگ تهدید می‌کنه و از ایشون می‌خواد که چند کلمه، علیه انقلاب اسلامی ایران بنویسه تا از مرگ نجات پیدا کنه. آیت‌الله صدر با این خواسته مخالفت میکنه و می‌گه: “من ... بیشتر بخوانید »