Sunday , 17 December 2017 / یکشنبه , ۲۶ آذر ۱۳۹۶
تازه های سایت
خانه » بیانیه ها

بایگانی دسته بندی ها : بیانیه ها

اشتراک به خبردهی

شیفتگی ممنوع!

خیزش‌های دانشجویی علیه سلفی تحقیرآمیز نمایندگان مجلس؛ شیفتگی ممنوع! سلفی حقارت آمیز نمایندگان مجلس با نماینده زن اتحادیه اروپا اعتراض‌های دانشجویی زیادی را به دنبال داشته است؛ به گونه‌ای که بسیاری از دانشجویان، خواستار برخورد رئیس مجلس و هیات نظارت مجلس با نمایندگان خاطی شده‌اند. به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، رفتار عجیب و تاسف بار نمایندگان لیست امید ... بیشتر بخوانید »

بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان به مناسبت ۹ دی

بسم الله الرحمن الرحیم هر انقلاب و قیامی که در جهان به وقوع می پیوندد همواره در طول حیات خود مورد هجمه نظام های طاغوتی و شیطانی قرار می گیرد. در واقع در همین گردنه ها و بزنگاه هاست که انقلاب ها می توانند حقانیت و استحکام خود را بر جهانیان ثابت کنند. حوادث بعد از انتخابات ریاست جمهوری دهم ... بیشتر بخوانید »

بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی استان اصفهان به مناسبت روز قدس

بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی استان اصفهان به مناسبت روز قدس رژیم صهیونیستی ۲۵ سال آینده را نخواهید دید. حضرت امام خامنه ای (مد ظله العالی) با تدبیر حکیمانه ی امام خمینی(ره) در نام گذاری آخرین جمعه ی ماه مبارک رمضان به نام “روز جهانی قدس” صفحه جدیدی در معادلات نبرد حق علیه باطل آغاز گردید ... بیشتر بخوانید »

بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

بسم الله الرحمن الرحیم «یریدون لیطفوا نورالله بافواههم و الله متم نوره و لو کره الکافرون»صف/هشت می خواهند نور خدا را با دهن های خود خاموش کنند حال آنکه خدا تمام کننده نور خویش است هر چند کافران را خوش نیاید”” امروزمسلمانان آزاده جهان آن قدر مورد هجمه دشمنان قسم خورده شان هستند ،که یک بار در ماه رمضان شاهد ... بیشتر بخوانید »

بیانیه در باره ی اعدام “شیخ نمر”

بسمه تعالی خبر اعدام شیخ نمر باقر النمر، بُعدی از ابعاد بی‌اخلاقی در سرزمینی است که در مهد زایش و نشر اسلام، به عنوان دین رحمت و اخلاق، رخ داده است. شیخ نمر باقر النمر، مجتهد شیعی عربستانی که تلاشی جز احیای اسلام ناب محمدی در سرزمین وحی و مهد اسلام نداشت، با اقدام شنیع حاکمان سعودی، به خیل شهدایی ... بیشتر بخوانید »

عمق مطلب: از زمین تا آسمان فاصله

“محصول مذاکرات که در قالب برجام شکل گرفته است دچار نقاط ابهام و ضعف‌های ساختاری و موارد متعددی است که در صورت فقدان مراقبت دقیق و لحظه به لحظه،‌ می‌تواند به خسارت‌های بزرگی برای حال و آینده‌ی کشور منتهی شود” امام خامنه ای (حفظه الله) پس از توافق ایران و ۱+۵ بر سر برنامه ی هسته ای، زمزمه هایی درباره ... بیشتر بخوانید »

آمریکا در مسیر نفوذ و سلطه بر ایران

بسیج دانشجویی ۵ دانشگاه بزرگ شهر اصفهان با ارسال نامه ای سرگشاده خطاب به نمایندگان ملت در مجلس شورای اسلامی، نکات مهمی را در باب بررسی برنامه جامع اقدام مشترک متذکر شدند. متن نامه بدین شرح است: بسم الله الرحمن الرحیم و لن یجعل الله للکافرین علی المؤمنین سبیلا (سوره نساء و آیه ۱۴۱) نمایندگان محترم ملت انقلابی ایران در ... بیشتر بخوانید »

بیانیه ی بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان به مناسبت 20 فروردین ماه ، روز ملی فناوری هسته ای

بیانیه ی بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان به مناسبت 20 فروردین ماه ، روز ملی فناوری هسته ای   در بهمن ماه سرد 1357 شمسی کمتر کسی در سرتاسر عالم گمان می‌کرد که گرمای بهار انقلاب اسلامی سرتاسر کره سرد و منجمد خاکی را تحت تاثیر خود قرار دهد و نهال نوپای انقلاب اسلامی به درخت تناور و پرثمر ... بیشتر بخوانید »

بیانیه بسیج دانشجویی پیرامون سفر هیئت 100 نفره به نیویورک

بسم الله الرحمن الرحیم سال ۹۳ با نام اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی رو به پایان است و این در حالیست که مظلومیت بیش از پیش اقتصاد و فرهنگ را با اقدامات قابل تامل مسئولان دولتی در همین سال شاهد بوده ایم.  فرهنگی که باید در راه آن جان خود را تقدیم کرد. ولی گویا عده ... بیشتر بخوانید »

آیت الله وحید: مملکت باید در فاطمیه یکپارچه غوغا شود

در آستانه ایام فاطمیه : آیت الله وحید: مملکت باید در فاطمیه یکپارچه غوغا شود آیت الله العظمی وحید خراسانی خطاب به روحانیون فرمودند: او را بشناسید و به مردم بشناسانید تا بفهمند که این مملکت باید در فاطمیه یکپارچه غوغا بشود. اگر شعوری باشد، اگر درکی باشد، اگر فقاهتی باشد و این احادیث را بفهمد، آن وقت می‌ فهمد ... بیشتر بخوانید »

بیانیه ی مشترک بسیج های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و دانشگاه اصفهان به مناسبت پنجم آذرماه ،سالروز تشکیل بسیج مستضعفین

بسم الله الرحمن الرحیم ” بیانیه ی مشترک بسیج های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و دانشگاه اصفهان به مناسبت پنجم آذرماه ،سالروز تشکیل بسیج مستضعفین ” الذین آمنوا و هاجروا و جاهدوا فی سبیل الله باموالهم و انفسهم اعظم درجه عندالله و اولئک هم الفائزون. آنان که ایمان آوردند و از وطن هجرت گزیدند و در راه خدا به ... بیشتر بخوانید »

بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کشور در خصوص معرفی وزیر علوم، خطاب به رئیس جمهور

به گزارش خبرنگار دانشگاه “خبرگزاری دانشجو”، شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کشور در خصوص معرفی وزیر علوم، خطاب به رئیس جمهور بیانیه‌ای صادر کرد. متن کامل این بیانیه به شرح ذیل است:   بسمه تعالی   جناب آقای دکتر حسن روحانی ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران سلام علیکم همانطور که مستحضر می باشید، از ابتدای کار دولت یازدهم ،همواره حاشیه ... بیشتر بخوانید »

بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان پیرامون ناامنی های اخیر

بسم‌الله الرحمن الرحیم امام خامنه ای درهشدار به آمران به معروف وناهیان از منکر:جوان حزب الهی باید با هوش باشد باید چشمهایش را باز کند ونگذارد کسی در صفوف او رخنه کند وبه نام امر به معروف ونهی از منکر فسادی ایجاد نماید که چهره ی حزب الله را خراب کند.باید مواظب باشید.این به عهده ی خودتان است من یقین ... بیشتر بخوانید »

بیانیه بسیج دانشجویی، تشکل ها و کانون های دانشگاه های اصفهان و علوم پزشکی اصفهان

بسم الله الرحمن الرحیم من المومنین رجال صدقوا ما عاهدو الله علیه فمنهم من قضی نحبه و منهم من ینتظر سوره احزاب آیه 23 27 سال است که از حادثه ی خون بار حج می گذرد. در آن واقعه ی شوم آل سعود و نوکران سرسپرده ی آمریکا ، با کشتن میهمانان خدا و به خاک و خون کشیدن شماری ... بیشتر بخوانید »

بیانیه تحلیلی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل درباره استیضاح وزیر علوم

به گزارش گروه سیاسی «خبرگزاری دانشجو»، اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه‌های سراسر کشور، در بیانیه‌ای تحلیلی به استیضاح وزیر علوم و پیامد‌ها و عبرت‌های آن در فضای دانشگاهی و سیاسی کشور پرداختند.   متن این بیانیه به شرح ذیل است: بسمه تعالی استیضاح آقای دکتر فرجی دانا، وزیر پیشین علوم، تحقیقات و فناوری در هفته گذشته، بدون تردید یکی ... بیشتر بخوانید »