Sunday , 17 December 2017 / یکشنبه , ۲۶ آذر ۱۳۹۶
تازه های سایت
خانه » اخبار » گزارش تصویری از فعالیت های درمانی و فرهنگی گروه جهادی فاطمه الزهرا

گزارش تصویری از فعالیت های درمانی و فرهنگی گروه جهادی فاطمه الزهرا

«بسم الله الرحمن الرحیم »

اردوی جهادی بسیج دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از یک شنبه ۲۲ مردادماه سال۱۳۹۶ آغاز گردیده است.گزارش روز چهارم اردوی جهادی که توسط یکی از جهادگران ارسال شده است به شرح زیر است:

گرمای مهمان نوازی مردم شریف منطقه پشت کوه میلاس، هرلحظه بیش از پیش بر دلگرمی جهادگران گروه جهادی فاطمه الزهرا(س) دانشگاه علوم پزشکی اصفهان می افزاید. تیم فرهنگی اردو با صمیمیت خود توانسته است اشتیاق خردسالان، کودکان، نوجوانان و جوانان روستاهای انجو، سرقلعه و سرپوت را در فراگیری علوم قرآنی و معرفتی، علوم طبیعی و تجربی و مهارتهای گوناگون پاسخ دهد و استعدادهای سرشار این گروه های سنی را شکوفا سازد.


در این روز فیزیوتراپ ها و پزشکان خواهر و برادر تیم بهداشت و درمان به همراه اقلام دارویی و بهداشتی مورد نیاز، یک گام دیگر در تحقق عدالت اجتماعی برداشتند و در نقاط صعب العبور این منطقه با دیدار کهنسالان و دیگر افراد ناتوان در خانه های خویش، آنهارا معاینه و برایشان دارو تجویز نمودند. در داروخانه ی سیار تیم بهداشت و درمان گروه جهادی فاطمه الزهرا(س)،بیش از ۱۳۰ قلم دارو و اقلام دارویی اساسی وجود دارد که با تجویز پزشک،به صورت رایگان در اختیار بیماران قرار میگیرد.

شبانه روزی وبی وقفه تیم پشتیبانی، مشکلات و نیازهای جهادگران را درراستای خدمت رسانی بیشتر به اهالی منطقه را، درمناطق فعالیت واسکان برطرف کرده است. این تیم با۶نفرنیروی فعال دائمی،۴ نفر نیروی موقت و۲دستگاه خودرو تمامی اقلام و خدمات مورد نیاز جهادگران را در اجرای برنامه های فرهنگی و درمانی را برطرف می کند.

درباره‌ی سایبری خواهران

سایبری خواهران

حضرت امام صادق (علیه السّلام) فرموده اند: دوست ندارم جوانی را از شما مسلمانان ببینم مگر آنکه روز او به یکی از دو حالت آغاز شود، یا تحصیل کرده و عالم باشد، یا متعلّم و دانشجو، اگر هیچیک از این دو حالت در وی نباشد و با نادانی بسر برد، در اداء وظیفه کوتاهی کرده است، مسامحه در اداء وظیفه تضییع حق جوانی است، تضییع جوانی به گناهکاری منجر می شود و اگر مرتکب گناه شود به خداوندی که پیغمبر اکرم را به نبوت فرستاده قسم است که در عذاب الهی مسکن خواهد گزید.

۴ نظر

 1. سلام و خداقوت..
  سپاس از همه جهادگران بی ادعا و پرتلاش بسیج دانشجویی…
  اجرکم عند الله…

 2. سعید پروین زاد

  با دلی تنگ، چشمی گریان و قلبی لرزان می نویسم و خدایم بر این گفته گواه است!
  درود خدا بر شما یاران آخرالزمانی مهدی! درود خدا بر شما سربازان در گهواره خمینی که اکنون قد علم کرده اید به آبادانی وطن، سلامتی هموطن، استقرار عدل و استمرار حکومت حق! درود خدا بر شما افسران جبهه آتش به اختیار امام خامنه ای!
  کمتر از آنم که بخواهم حتی یک پیشنهاد به یک نفر از شماها بدهم ولی لحظه لحظه حضورتان در مجموعه مقدس بسیج دانشجویی را قدر بدانید که والله قسم نعمتی است که نخواهید توانست شکرش را به جا آورید، که هر کس بدون قصد قربت تلاش کند ضرر کرده، که دور نیست آن موقعی که حسرت و دلتنگی تک تک ثانیه ها و ذره ذره خستگی ها و لحظه لحظه بی خوابی ها آتش به دلتان خواهد زد!و این حال بیچارگانی همچون من است که توفیق حضور در این مجموعه از آن ها سلب شده!
  برای همه شما برادران و خواهران آرزوی شهادت می کنم و از تک تک شما امید شفاعت دارم که خستگی هایتان کلید دروازه بهشت است!

 3. سلام و وقت بخیر
  خیلی هم عالی و ممنون از گزارشتون..
  واقعاا خوش به حال جهادگرای عزیز که همیشه صادقانه کار میکنند.ان شاءالله موفق و تندرست باشید…

 4. پیدای پنهان

  شهید بهشتی فرمودند: دانشجو موذن جامعه است اگر خواب بماند نماز امت قضا می شود.

  حضور در بسیج دانشجویی مصداق بارز بیدارگری است و ان شاءالله روزی برسد که بیدارگری به بیرون از نرده هایی که دانشگاه را محصور کرده است کشیده شود آنگاه دانشجوی مومن و متعهد منافقانی که در چهره حق و در باطن خبیث اند را رسوا خواهد کرد…. ان شاءالله

  ید الله فوق ایدیهم

  ومن الله التوفیق

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد