تازه های سایت
خانه » اخبار » نامه بسیج دانشجویی به فرمانده نیروی انتظامی پیرامون حوادث و اغتشاشات اخیر ایران

نامه بسیج دانشجویی به فرمانده نیروی انتظامی پیرامون حوادث و اغتشاشات اخیر ایران

بسم الله الرحمن الرحیم

” یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُواْ کُونُواْ قَوَّامِینَ بِالْقِسْطِ شُهَدَاء لِلَّهِ ”
“ای کسانی که ایمان آورده‌اید! همواره برای خدا قیام کنید، و از روی عدالت گواهی دهید!”
(سوره مبارکه مائده آیه ۸)
“ایجاد امنیت فردی، اجتماعی، اخلاقی، و روحی و روانی در جامعه از مهمترین مسئولیت های نیروی انتظامی است” (مقام معظم رهبری)

فرمانده نیروی انتظامی ، سردار سرتیپ پاسدار حسین اشتری
سلام علیکم
حوادث واغتشاشات اخیر که در برخی از شهرهای میهن اسلامی مان روی داد و مسبب چندین حادثه دردناک و فوت هموطنان عزیز مان شد ، ثابت کرد که عاملان این حوادث نه تنها از مردم نیستند بلکه علیه آنها بوده و برای رسیدن به مقاصد شیطانی خود ، که توسط دستگاه ها و نهادهای اطلاعاتی معاند دیکته شده است ، از هیچ جنایتی فرو گذاری نمی کنند. در ابتدای کار ما شاهد آن بودیم که اخلال گران در نظم و امنیت عمومی سعی داشتند تا در میان مردمی که به شرایط و اوضاع نابسامان اقتصادی کشور معترض بودند ، نفوذ کرده و در پوشش مردم عادی ، اعتراض های مسالمت آمیز را تبدیل به شورش و به زعم خود براندازی نظام کنند. در آن اوضاع آشفته که دو خط کاملا متمایز به یکدیگر آمیخته شده بود ، هر گونه اقدام و برخورد سخت با معترضین اوضاع را ملتهب تر از قبل می کرد و این تصور را در اذهان عمومی شکل می داد که نیروهای امنیتی و نظامی به سختی با کسانی که خواستار حق مسلم خود هستند برخورد می کنند و جامعه دچار اختناق است. با عنایات خاص امام زمان(عج) و هوشمندی نیروهای خدوم امنیتی ، که تدابیری مناسب را جهت مقابله با خط فتنه در پیش گرفتند ، این جریان منحوس مورد حمایت دشمنان قسم خورده ایران و اسلام که هدفی جز استضلال و استذلال ملت سلحشور و انقلابی ما را نداشتند ، خود با اعمال و رفتار شرم آورشان پرده از ماهیت شیطانی خود برداشتند و چهره اصلی خود را آشکار کردند. حجت آنجا بر همگان تمام شد که نخست وزیر و وزیر اطلاعات رژیم صهیونیستی به همراه رئیس جمهور آمریکا و دیگر سیاست مداران اسبق این کشور به صراحت حمایت خود را از شورشیان اعلام کردند. در آن برهه ، بر هیچ انسان عاقل و بصیری پوشیده نبودکه این افراد یا از مزدوران جیره خوار دول خارجی نظیر ، آمریکا و عربستان هستند و یا جوانانی که بر حسب خامی و نادانی ، فریب خورده و سودا های واهی در سر می پرورانند.
البته که اغتشاش گران در هر صورت و قالبی که دست به این اعمال بزنند و باعث در خطر افتادن جان ، مال و نوامیس مردم شوند مستحق برخوردی سخت و بدون اغماض هستند تا قاطعیت حکومت اسلامی پس از مدارا و مماشات را درک کنند. اخباری که مبنی بر قتل هموطنان عزیزمان در شهرهای مختلف کشور به دست این قاتلان طاغی به گوش می رسید ، در پس خود نجوای مصیبت و رنج زنان بیوه ، کودکان یتیم ، مادران داغدار و خانواده های ماتم زده را به همراه داشت. لیکن وظیفه شرعی و قانونی خود می دانیم که از شما به عنوان فرمانده نیروی انتظامی به خاطر واکنشی هوشمندانه و فتنه شکن در قبال نا آرامی های اخیرکه بر اساس تلاش و هوشیاری شما و همه سربازان انقلابی و از جان گذشته این نیرو به بهترین نحو صورت گرفت و در نهایت با حضور آگاهانه ملت عزیز ایران به بازگشت آرامش و امنیت به جامعه منجر شد کمال تشکر و قدردانی را نماییم.
همچنین لازم است تا از نیروهای اطلاعاتی و امنیتی نیروی انتظامی و وزارت اطلاعات که در اقداماتی به موقع ، سرکردگان اغتشاشات را مورد پیگرد و بازداشت قرار دادند ، تشکر و تقدیر لازم را به عمل آوریم.
در پایان یاد وخاطره همه شهدای نظام اسلامی بویژه سربازانی گمنام و بی ادعا را که در اغتشاشات اخیر و در مرزهای ایران اسلامی به واسطه درگیری با عناصر تروریستی – تکفیری به شهادت رسیدند را گرامی می داریم.
موفقیت و سرافرازی روز افزون شما و همه خدمت گزاران ایران اسلامی را از خداوند منان خواستاریم.
والسلام علی من تبع الهدی

درباره‌ی سایبری خواهران

سایبری خواهران
حضرت امام صادق (علیه السّلام) فرموده اند: دوست ندارم جوانی را از شما مسلمانان ببینم مگر آنکه روز او به یکی از دو حالت آغاز شود، یا تحصیل کرده و عالم باشد، یا متعلّم و دانشجو، اگر هیچیک از این دو حالت در وی نباشد و با نادانی بسر برد، در اداء وظیفه کوتاهی کرده است، مسامحه در اداء وظیفه تضییع حق جوانی است، تضییع جوانی به گناهکاری منجر می شود و اگر مرتکب گناه شود به خداوندی که پیغمبر اکرم را به نبوت فرستاده قسم است که در عذاب الهی مسکن خواهد گزید.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد